Co to jest endermologia?

0
361
Co to jest Endermologia?

Endermologia to rodzaj masażu, w którym wykorzystuje się specjalny kombinezon i urządzenie próżniowe. Zabieg pomaga chronić skórę i poprawić jej właściwości mechaniczne.

Jak wygląda zabieg endermologii?

Endermologia to zabieg, który wykorzystuje urządzenie z rolkami i komorą ssącą do masażu i podciśnienia skóry. Składa się z dwóch ruchomych części, które współpracują ze sobą, tworząc wpływ ciśnienia na skórę. Głowica urządzenia jest umieszczana na skórze, a rolki poruszają się po niej, natomiast komora ssąca ściąga i wygładza fałdy.

Przeczytaj też: Fibryna – co to za związek? 

Masaż endermologiczny – dla kogo?

Masaż endermologiczny to rodzaj masażu kształtującego sylwetkę, który podobno pomaga zmniejszyć widoczność cellulitu. Masaż wykorzystuje specjalne urządzenie, które delikatnie zasysa i roluje skórę, rozbijając komórki tłuszczowe i pomagając wygładzić skórę. Niektórzy uważają, że endermologia może również pomóc wyszczuplić ciało i poprawić ogólne krążenie.

Endermologia – co to za zabieg i na czym polega?

Endermologie to zabieg polegający na masażu i terapii podciśnieniowej w celu poprawy wyglądu cellulitu i ujędrnienia skóry. Terapia pomaga rozbić tkankę tłuszczową i poprawić metabolizm. Endermologie pomaga również poprawić produkcję kolagenu.

Endermologia – co to jest?

Przeczytaj też: Dlaczego warto wykonać Profhilo we Wrocławiu? 

Endermologie to zabieg, który wykorzystuje głowicę masującą i podciśnieniową do pobudzenia metabolizmu komórek tłuszczowych oraz pobudzenia produkcji kolagenu i elastyny. Wytwarzany jest również kwas hialuronowy, który daje spektakularne efekty na cellulicie i tkance tłuszczowej.

Jak przebiega zabieg endermologii?

Endermologia to zabieg, który wykorzystuje urządzenie masujące z podciśnieniem do poprawy wyglądu cellulitu. Urządzenie jest przesuwane po skórze, aby masować części ciała za pomocą podciśnienia. Pomaga to rozbić komórki tłuszczowe i poprawić krążenie. Zabieg endermologii jest zazwyczaj wykonywany w klinice lub spa przez kosmetologa.

LPG, czyli Lipomassage, to rodzaj zabiegu endermologii, który jest oferowany przez LPG Alliance. Zabieg ten wykorzystuje specjalny kombinezon, który obejmuje głowę i ciało. Kombinezon pomaga stworzyć podciśnienie wokół ciała, co pomaga zwiększyć skuteczność masażu.

Endermologia ciała to kolejny rodzaj zabiegu endermologii, który jest oferowany przez niektóre kliniki. Zabieg ten wykorzystuje urządzenie, które masuje ciało z podciśnieniem. Pomaga to rozbić komórki tłuszczowe i poprawić krążenie.

Endermologie to skuteczne leczenie cellulitu, ale może być drogie. Niektóre firmy ubezpieczeniowe mogą pokryć koszt endermologii, jeśli jest ona uznana za medycznie konieczną.

Jakie efekty można uzyskać dzięki endermologii?

Zabieg Endermologie pozwala osiągnąć doskonałe rezultaty w zakresie redukcji cellulitu i redukcji tkanki tłuszczowej. Może również poprawić jędrność i elastyczność skóry. Zabieg jest skuteczny, ponieważ działa na uwolnienie tkanki łącznej, która trzyma się komórek tłuszczowych i wygładza stan skóry.

Endermologia – dla kogo? Jakie przeciwwskazania?

Przeczytaj też: Mikronakłuwanie w domu? 

Endermologia to zabieg, dzięki któremu można zmniejszyć i ujędrnić ciało. Często stosowany jest do modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej. Istnieją pewne przeciwwskazania do zabiegu endermologii, takie jak: tkanka tłuszczowa większa niż 30%, cellulit, obrzęki, masaż. Jeśli masz któryś z tych warunków, najlepiej skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem leczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here